Svátek má: Jana

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• SBOHEM,jdu pryč,už s ksindlem nebudu ztrácet čas,tak urážejte/Dědku,neodcházej,po​v​​​​ídej dál krásný pohádky,jak soudruh Lenin zlikvidoval kapitalismus a vyhladověl mužiky komunismem a rozvědčík Putin znovu mužiky vyhladoví oligarchismem a válkou
• Z Česka jen zájmové skupiny mentálně zaostalých příznivců Tomia Pitómia ze Sebranky Pitómiových Dementů SPD a Skály z Komického Spolku Českých Mafiánů KSČM bojují za naše vystoupení z NATO,aby nás Kuní Xicht nácek Putin dostal naservírované až pod nos!!
• Hrdinná Rudá armáda podělaná strachem hrdinně zdrhala s holou prdelí až k Moskvě,Hitler zajal 3 miliony hrdinných rudoarmějců.Teprv až Stalin s prosíkem na kolenou vyžebral u amiků pomoc za biliony,se situace obrátila!
• Moc si ty Ukrajince nerozmazlujte ty pracovně otrocká práce se hlavně Pražákům bude vždy hodit!Není totiž nic příjemnějšího než si zavykořisťovat!SPÍŠ JSOU OBAVY,ŽE ODTUD BRZY ZDRHNOU ZA RUSKÉ REPARACE OPRAVOVAT SVÉ DOMOVY AŽ SE OSVOBODÍ CELÁ UKRAJINA!
• Chazaři rukama ukrajinských Haličanů zničí za pomoci Chazarů Rusko!Zatím se jim to podařilo jen jednou.1917"pomocí" VŘSR//Pravda,pak Chazaři z dávné ruské Chazárie se usídlili v Kremlu,počínaje Leninem,synem žida Stalinem až k chazaru obřezanci Putinovi.
• Rušoun Putin,stejně jako Hitler nejdřív obsadil Sudety r.1938 přepadl Sudety,obsadil r.2014 Krym,Doněcko, Luhansko,to jim nestačilo.Hitler přepadl r.1939 Československo a Rušoun Putin horší fašouna Hitlera nyní napadl surověji než Hitler celou Ukrajinu!!
•  Napřed si nastuduj historii 30-tých let 20století o posloupnosti dějin,pak vypouštěj moudra!Nesmíš ale studovat dějiny Stalina,přečti si jak s Hitlerem pochodoval a mrskal nožickami v Brestu a vychoval Hitlerovi důstojniky s vonPaulusem pro napadení SSSR
• Pitomio neví, ze na 320 000 uprchlých ukrajinců od fašouna Putina dostalo ubytování i peníze stejně jako západ se postaral o naše utečence,když nás vrahounský fašounský Rusák přepadl r.1968 jako nyní přepadl suverenní stát Ukrajinu!
• Co se Tomio diví, že vláda nekoná. Vždyť to vykulená řekla veřejně a jasně. Vláda nemá povinost se o někoho starat a navíc to nejsou naši voliči. Pitomio neví, ze na 320 000 uprchlých ukrajinců od fašouna Putina dostalo ubytování i peníze,..
• Tak Vladimír Vladimírovič si může odškrtnout další položku ze seznamu"úspěchů",které mu jeho strategické rozhodnutí o okupaci přineslo.Doufám že ten seznam bude ještě dlouhý.Putine děkujeme ti za nového člena NATO i za posílení našeho obranného paktu
• Co se Tomio diví, že vláda nekoná. Vždyť to vykulená řekla veřejně a jasně. Vláda nemá povinost se o někoho starat a navíc to nejsou naši voliči.
• Putler musí zlostí kousat do stolu.Západ se spojil,EU se sjednotilo,sankce jsou drtivé,NATO se zvětšuje,RuSSko se odkopalo,Ukrajina se úspěšně brání a nacistická RuSSká armáda dostává na (_!_) :-D Hádanka:Jaká je nejlepší reklama pro NATO? =Putinův Xicht
• Rušoun Putin,stejně jako kdysi Hitler nejdřív r.1938 obsadil Sudety,přepadl r.2014 Krym,Doněcko,Luhansko!To jim nestačilo!Hitler pak přepadl r.1939 Československo a Rušoun Putin horší fašouna Hitlera nyní napadl surověji než Hitler Ukrajinu.PUTIN>HITLERA
• Z Česka jen zájmové skupiny mentálně zaostalých příznivců Tomia Pitómia ze Sebranky Pitómiových Dementů SPD a Skály z Komického Spolku Českých Mafiánů KSČM bojují za naše vystoupení z NATO,aby nás Kuní Xicht nácek Putin dostal naservírované až pod nos!
• Západ měl naprosto zbytečné obavy z ruských žoldáků, nyní je to jen horda zločinců se zbraněmi, se stále stejnou taktikou z 2.světové, navíc na Ukrajině bojují bez zájmu a motivace, proti svému přesvědčení. Tak světový tisk hodnotí dosavadní průběh vál...
• "Car posílá naše muže zemřít. Invaze na Ukrajinu byla vážná chyba," tvrdí někdejší velitel wagnerovců Gabidullin s tím, že nakonec Rusko, které je úplně celé prolezlé obří korupcí válku prohraje, ale civilních obětí i obětí vojáků bude ještě mnoho.
• Zajímalo by mě,jestli ty"naše perly ve vládě"chápou rozdíl mezi darem a dodávkou podle zákona o půjčce a pronájmu.JE TO JEDNODUCHÉ KDYŽ ZVÍTĚZÍ UKRAJINA Z ČÁSTI NEBO CELÁ,NEBO KDYŽ VYHRAJE PUTIN VŽDY SE TO ZAPLATÍ Z REPARACÍ ZE ZABAVENÉHO RUSKÉHO MAJETKU!
• Co to zase vyvádíš ? Lžeš, pomlouváš tapetuješ a zase si se u PC posral, že já husa si nevzala chytrého, vzdělaného a čistotného souseda Vaculíka. Masrová
• Jinak z 90%byl a bude Mariupol vždy proruský! BYL VŽDY A BUDE ZASE UKRAJINSKÝ,STALIN ABY SE POMSTIL UKRAJINCŮM TAK TAM NASÁZEL RUSAKY,STEJNĚ JAKO NA KRYM,KDE ŽILI ODJAKŽIVA UKRAJINCI S TATARY.HRDINNA UKRAJINA ZASE DOBUDE ZPĚT I KRYM! HRDINNÁ UKRAJINA!
• Rozumný názor!Putin se nemusí pokoušet Ukrajinu vyhladovět,ta už hladová je od Porošenka a Zelenského.NO VYPADÁ TO,ŽE RUSKO JE NA TOM JEŠTĚ HŮŘ,PŘETÍŽILI VSECHNY POSTY V BĚLORUSKU,JAK POSILALI DOMŮ UKRADENE STARÉ LEDNIČKY,PRAČKY TEĎ I OBILÍ
• No co chápou různé perly to by mně taky , zajímalo, třeba v naší vládě v celé EU,i u všech našich rusofobů!Tak hloupý určitě nejsou ,aby nechápali, takže jedině vědomě lžou a to hlavně sami sobě!Jinak z 90%byl a bude Mariupol vždy proruský!
• Rozumný názor!Putin se nemusí pokoušet Ukrajinu vyhladovět, ta už hladová je od Porošenka a Zelenského.Chleba za 100 UH při "výdělcích" 4-5000 a penzích 900, placení lékařů i škol.... neposílat gastarbeitři 15 mld USD ročně "domů" žerou černozem
• Zajímalo by mě,jestli ty"ruské perly ve vládě"chápou rozdíl mezi Azovem,tedy údajnými nácky kteří bránili Mariupol,Rusove jej celý zničili,město neexistuje.O žádnych jiných údajných náccích Putin přece netlachal?Tak má co chtěl,teď už je fašoun agresor!